Switch Ghostrunner

3,990 L

Lojtarët marrin rolin e një ninja android, dhe përdorin një kombinim aftësish dhe përleshje katana përleshje për të prerë armiqtë ndërsa ngjiten në rrokaqiejt e pabesë neon kiberpunk të së ardhmes
Lojtarët kanë një gamë të gjerë të aftësive të lëvizjes, duke përfshirë vrapimin në mur, rrëshqitjen dhe manipulimin e kohës për të eleminuar të gjitha objektivat në rrugën e tyre
Loja zhvillohet në të ardhmen, pas një kataklizme globale ku mbetjet e njerëzimit jetojnë në një kullë neoni ogurzi të ndërtuar nga Arkitekti, i cili vdiq në mënyrë misterioze vite më parë
Sistemi i lëvizjes së Ghostrunner është dinamik, duke shfaqur aftësi të cilat e lejojnë lojtarin të vrapojë në mure, të rrëshqasë dhe të presë armiqtë, duke vrapuar me dëshirë, manipulim të kohës, kërcim dhe kufizim nga muret me dritë neoni

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127139 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg