Switch Game Builder Garage

4,289 L

Programimi I bërë argëtues me ndihmën e mendjeve në Nintendo
Ndërtoni një lojë duke ecur hap pas hapi nëpër mësime dhe duke lidhur Nodon, krijesa shumëngjyrëshe me funksione dhe personalitete të dallueshme.
Testoni aftësitë tuaja midis çdo mësimi dhe ushtrojini ata muskuj programues
Eksperimentoni në Programim Falas dhe lëreni imagjinatën tuaj të egër
Shkoni në linjë për të shkarkuar lojëra nga krijues të tjerë dhe për të ndarë lojërat tuaja

4,289 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127387 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg