Switch Fitness Boxing 2 Rhythm & Exercise

7,990 L

Bëni stërvitje në shtëpi duke kryer lëvizje boksi si goditje dhe goditje të larta në meloditë tërheqëse të muzikës pop
Kaloni një kontrollues Joy-Con te një shok stërvitje dhe shijoni një stërvitje me 2 lojtarë
Zgjidhni një mjedis vështirësish që i përshtatet aftësive dhe qëllimeve tuaja
Instruktorët në lojë ju japin reagime dhe udhëzime për t’ju ndihmuar të përfitoni sa më shumë nga stërvitja juaj
Shikoni shembuj të dobishëm ose praktikoni lëvizje specifike për të përmirësuar formën tuaj

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125460 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg