Switch Dragon Ball Z: Kakarot-Complete Edition

7,290 L

Rijetoni historinë e Gokut dhe Z Fighters të tjerë në DRAGON BALL Z: KAKAROT! Përtej betejave epike, përjetoni jetën në botën e DRAGON BALL Z ndërsa luftoni, peshkoni, hani dhe stërviteni me Goku, Gohan, Vegeta dhe të tjerë.
Eksploroni zonat dhe aventurat e reja ndërsa përparoni nëpër histori dhe krijoni lidhje të fuqishme me heronjtë e tjerë nga universi DRAGON BALL Z. Përjetoni historinë e DRAGON BALL Z nga ngjarjet epike deri tek kërkimet anësore të lehta, duke përfshirë momente historish të paparë kurrë më parë që u përgjigjen disa pyetjeve djegëse të njohurive të DRAGON BALL për herë të parë!
Luaj përmes betejave ikonike DRAGON BALL Z në një shkallë të ndryshme nga të tjerat. Luftoni nëpër fusha të mëdha beteje me mjedise të shkatërrueshme dhe përjetoni beteja epike të shefit kundër armiqve më ikonë (Raditz, Frieza, Cell etj…). Rritni nivelin tuaj të fuqisë përmes mekanikës RPG dhe ngrihuni në sfidë!
Mos luftoni vetëm si Z Fighters. Jetoni si ata! Peshkoni, fluturoni, hani, stërviteni dhe luftoni në sagat e DRAGON BALL Z, duke bërë miq dhe duke ndërtuar marrëdhënie me një kastë masive të personazheve të DRAGON BALL

7,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127590 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg