Switch Dragon Ball FighterZ

3,990 L

Karakteristikat ekskluzive të Nintendo Switch:
Kontrolle të thjeshtuara për luajtjen e vetme të Joy Con.
Më shumë veçori do të zbulohen së shpejti.
Karakteristikat:
Lufta spektakolare: Përjetoni kombinime ajrore, faza të shkatërrueshme dhe skena të famshme nga animi i Dragon Ball të riprodhuar në 60 fps.. 3 vs3 Etiketa/Mbështetje: Lejon lojtarët të stërviten dhe të zotërojnë më shumë se një luftëtar/stil, gjë që sjell lojë më të thellë.. Grafika anime me fund të lartë : Duke përdorur fuqinë e Unreal Engine dhe ekipin e talentuar në Arc System Works, Dragon Ball FighterZ është një turne vizual i forcës.. Nuk përfshihet asnjë kartë loje (Shkarkimi i kodit). Nuk përfshihet asnjë kartë loje

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120192 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg