Switch Doom Slayers Collection (Code In A Box)

5,398 L

Koleksioni DOOM Slayers i kalon lojtarët në më shumë se dy dekada të vrasjes së demonëve – nga lojërat klasike që popullarizuan revole në personin e parë deri te rindezja e ekskluzivitetit të preferuar nga fansat, përdorni një arsenal armësh të fuqishme ndërsa luftoni me hordhitë e demonëve në Mars, në Toka dhe përtej Ferrit në katër lojëra të vlerësuara nga kritikët: DOOM, DOOM II, DOOM 64, DOOM 3 dhe DOOM (2016).

5,398 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127651 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg