Switch Disgaea 5 Complete

7,198 L

Kapitulli i gjashtë është për të ngushëlluar seria legjendare Disgaea tregon një histori hakmarrjeje dhe rebelimi. Nën kërcënimin e ri dhe të tmerrshëm të një Zbrazëtie të Errët të quajtur Overlord, i vendosur për të nënshtruar të gjithë Netherworlds% një demon i ri ka vendosur t’i japë fund domenit të tij -KILLIA. Në Disgaea 5% do të udhëheqë KILLIA dhe ushtrinë e tij këmbëngulëse të rebelëve në udhëtimin e tyre të errët dhe të rrezikshëm drejt hakmarrjes. I pasuruar me aksion të paprecedentë dhe një histori argëtuese se kurrë, numri i dëmtimeve të Disgaea 5 padyshim vendosi një rekord të ri. Veçoritë: Sulmi i Aleancës: Lëvizjet speciale të disponueshme vetëm për personazhet kryesore dhe kur ndërveprimet e tyre janë të harmonizuara siç duhet. Eksploroni Netherworlds: Disgaea 5 do t’ju çojë në një mori vendesh të errëta të Netherworlds. Rekrutimi: Zgjidhni nga më shumë se 40 gara dhe punë% dhe për të identifikuar anëtarët e rinj me veçoritë e sakta që dëshironi. Veçori të veçanta: Të përfshira në paketë: Kuti e koleksionueshme% Libër artistik me 32 faqe% Kopertina origjinale e kolonës zanore dhe e kthyeshme.

7,198 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 116850 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg