Switch DC Super Hero Girls Teen Power

8,289 L

Bashkohuni në luftën për drejtësi si Wonder Woman, Supergirl dhe Batgirl nga seriali i animuar DC Super Hero Girls
Bashkohuni me Super-Villains që mund të luhen Harley Quinn, Catwoman dhe Star Sapphire
Ruani Metropolis me secilin aftësi unike të Super Hero ose Super-Villain duke mposhtur terrorin tronditës të Toyman
Eksploroni qytetin si një hero ose një adoleshent i rregullt dhe vizitoni vendet ikonike të shoqërimit nga shfaqja. Shkolla e Mesme Metropolis dhe Drejtësia e ëmbël: ja ku po vijmë! Por kini kujdes të mos zbuloni identitetin tuaj të fshehtë
Ndërtoni Gjirin Hob, një pjesë e braktisur e Metropolis, dhe vendosni vulën tuaj në pamjen e saj të re të freskët

8,289 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126878 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg