Switch Darksiders Iii

4,490 L

Luaj si FURY – një magjistare që duhet të mbështetet në kamxhikun dhe magjinë e saj për të rivendosur ekuilibrin midis së mirës dhe së keqes në Tokë!
Shfrytëzojeni magjinë e FURY për të çliruar format e saj të ndryshme – secila duke i dhënë asaj akses në armë, lëvizje dhe aftësi të reja kalimi.
Eksploroni një botë lojërash me fund të hapur, të gjallë dhe në formë të lirë, në të cilën FURY lëviz mbrapa dhe mbrapa midis mjediseve për të zbuluar sekretet duke avancuar historinë. Përfshin Crucible dhe Keepers of Void DLCs
Mundni Shtatë Mëkatet Vdekjeprurëse dhe shërbëtorët e tyre që variojnë nga krijesat mistike deri te qeniet e degjeneruara.
Uluni të mahnitur nga stili i artit i njohur Darksiders – mjedise të shtrira post-apokaliptike që e çojnë lojtarin nga lartësitë e parajsës në thellësitë e ferrit, të rrënuar nga lufta dhe kalbja dhe të pushtuara nga natyra.

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127873 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg