Switch Daemon X Machina

7,198 L

Ata thonë se ishte fatkeqësia më e madhe në histori…
Hëna u copëtua, duke e kthyer qiellin në një kaleidoskop me dritë të kuqe që ndriçonte të gjithë ata që shikonin nga poshtë.
Mbijetoni këtë epokë të re apokaliptike, kur armët vetë-evoluese të quajtura “Pavdekshëm” janë kthyer kundër krijuesve të tyre dhe i kanë bërë luftë njerëzimit.

7,198 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122567 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg