Switch Crysis Remastered

4,768 L

Ajo që fillon si një mision i thjeshtë shpëtimi bëhet fushëbeteja e një lufte të re ndërsa pushtuesit alienë grumbullohen mbi një zinxhir ishullor të Koresë së Veriut. Të armatosur me një Nanosuit të fuqishëm, lojtarët mund të bëhen të padukshëm për të ndjekur patrullat e armikut ose për të rritur forcën për të hedhur mbeturina në automjete. Shpejtësia, forca, forca e blinduar dhe veshja e Nanosuit lejojnë zgjidhje kreative për çdo lloj lufte, ndërsa një arsenal i madh armatimi modular siguron kontroll të paparë mbi stilin e lojës.

4,768 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127618 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg