Switch Crazy Chicken Kart 2

3,990 L

7 shoferë, 8 pista hipoteke, 10 armë dhe ngritje të energjisë kundër 6 kundërshtarëve të AI
modaliteti lokal multiplayer me 2-4 vozitje në ekran të ndarë
mënyra multiplayer në internet me 2-7 lojtarë
kampionate emocionuese
tabelat më të mira të kohës

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127145 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg