Switch Crash Bandicoot 4: It’s About Time

5,840 L

Përjetoni një aventurë të përjetshme së bashku me marsupialët tuaj të preferuar. Këtë herë ata u fokusuan jo vetëm në këtë univers, por në të gjitha dimensionet e mundshme!
Crash dhe Coco duhet të shpëtojnë multiversin duke gjetur katër maskat kuantike dhe duke përkulur rregullat e realitetit.

5,840 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128396 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg