Switch Castaway Paradise

3,990 L

Aktivitetet argëtuese i kaloni ditët tuaja duke bërë aktivitete argëtuese, të tilla si kapja e insekteve dhe peshkimi. Mundohuni të kapni peshqit më të mëdhenj dhe të plotësoni koleksionin tuaj
kultivoni vetë të korrat e freskëta të rritura në shtëpi, mbillni farat dhe jepini pak ujë. Ju gjithashtu mund të dekoroni ishullin tuaj me bimë dhe lule të bukura ose të rritni pemë frutore.
krijoni veshjen tuaj Kombinoni pafund veshjet, kapele, fustane, këpucë dhe veshje të tjera për të treguar personalitetin tuaj, ose krijoni një veshje Funky vetëm për të qeshur
Dekoroni ishullin tuaj Pas stuhisë, ishulli ka nevojë për disa rinovime. Mund të vendosni artikuj nga pako me tema të ndryshme dhe ta bëni ishullin parajsën tuaj
ndihmoni fshatarët të miqësohen me fshatarët e çuditshëm dhe ndihmojini ata duke bërë kërkime. Ata do t’ju shpërblejnë me dhurata të shkëlqyera Ju gjithashtu thjesht mund të bisedoni me ta për t’i njohur më mirë..shijoni stinët dhe festat gjatë gjithë vitit, ngjarje dhe festa të veçanta do të ndodhin si Krishtlindjet dhe Halloween. Përjetoni stinët në ishull dhe dekorojeni parajsën tuaj për sezonin

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127396 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg