Switch Bravely Default II

8,289 L

Udhëtoni nëpër botë në kërkim të katër Kristaleve me Heronjtë e Dritës
Pamjet vizuale tërheqëse sjellin pamje dhe karakter të detajuar në mjedise të gjera
Balanconi rrezikun dhe shpërblimin në betejat e bazuara në kthesë me sistemin e betejës Brave dhe Default të kthyer
Humbni shefat që mbajnë yje për të marrë punë unike si Bard dhe Vanguard
Hyrje krejt e re në Serinë Bravely të Square Eni

8,289 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126211 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg