Switch Atelier Rysa 2 Lost Legends & The Secret Fairy

7,989 L

Bashkohuni me Ryzan dhe grupin e saj të miqve djallëzorë që duan të argëtohen, ndërsa ata nisen për një aventurë krejt të re në kryeqytetin mbretëror të ashra-am Baird. Eksploroni rrënojat e lashta ndërsa kërkoni të vërtetën prapa misterit të legjendave të Humbura.
zbuloni sekretet e zanës misterioze, fi.
aventura nëpër mjedise të gjalla në mënyra të reja emocionuese. Teknikat e reja të zbuluara i lejojnë Ryza -s të notojë, të ngjitet, të lëkundet dhe të kalërojë krijesa për të lundruar në mjediset e saj, të gjitha këto janë të reja në serinë Atelier.
Aftësia e notit të Ryza -s jo vetëm që do ta lejojë atë të gjejë një sasi të madhe të materialeve ujore, por gjithashtu të gjejë një hapesire unike nënujore.
luani në shtëpi ose në lëvizje: në dispozicion si në PlayStation4 ashtu edhe në Nintendo Switch Këtë dimër

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126270 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg