Switch Assassin’s Creed Rebel Collection

4,490 L

  • Bëhuni pirati më i frikshëm në Karaibe në Flamurin e Zi të Assassin’s Creed IV.
  • Merrni pjesë në një përvojë detare të vlerësuar me çmime dhe eksploroni një botë të hapur masive.
  • Bëhuni gjuetari i fundit i vrasësve në Assassin’s Creed Rogue dhe luani si Templar për herë të parë në historinë ekskluzive.
  • Përjetoni veçori të përmirësuara si modaliteti dores, HD Rumble, një ndërfaqe me ekran me prekje dhe synimi i kontrollit të lëvizjes.

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123164 Kategori: , , , Etiketa: ,

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg