Switch Assassin’s Creed 3 + Liberation Remastered

4,490 L

Rilindni Revolucionin Amerikan ose përjetojeni atë për herë të parë në Assassin’s Creed® III Remastered, me grafikë të përmirësuar dhe mekanikë të përmirësuar të lojërave. Plus, përfshihen Assassin’s Creed® III Liberation Remastered dhe e gjithë përmbajtja solo e DLC-së.

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121509 Kategori: , , ,

 

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg