Switch Akiba’s Trip Hellbound & Debriefed

5,290 L

Imagjinimi i gjallë i Mekës Elektronike të Japonisë, rrethi i famshëm Akihabara është rikrijuar me përpikëri për t’u bërë një Tur virtual i “qytetit elektrik” të Tokios Rreth 2011, i kompletuar me paraqitje të sakta të rrugëve dhe dyqane bazuar në bizneset e vërteta të pranishme në atë kohë.
luftoni si një Nerd, në betejën për Akihabara, çdo gjë llogaritet si armë. Merrni një arsenal të kopjeve, koleksioneve dhe mbeturinave të tjera të rastësishme për të poshtëruar vampirët në Nënshtrim me, të gjitha ndërsa e bëni atë me stil me një gamë të gjerë rrobash dhe kostumesh të personalizueshme
zgjedhjet tuaja kanë rëndësi, çdo fraksion në luftë dëshiron fuqinë tuaj. Ajo që ju zgjidhni të bëni me atë fuqi do të vendosë rrjedhën e historisë, duke çuar në ndonjë nga disa lojëra përfundimtare të ndryshme
audio e plotë e dyfishtë, shijoni orë të tëra talljesh me zë në zgjedhjen tuaj të gjuhës angleze ose japoneze origjinale

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126896 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg