Switch A.O.T.2

7,198 L

A.O.T. 2 bazohet në veprimin me ritëm të shpejtë për të cilin është i famshëm seriali dhe përmban një bollëk mekanikësh të rinj. Edhe një herë lojtarët do të veshin pajisjen e njohur të Lëvizjes Omni-Directional ndërsa luftojnë për të zmbrapsur Titanët e frikshëm që kërcënojnë njerëzimin dhe për të rivendosur paqen brenda mureve. Duke u zhytur thellë në narrativën fantastike të ‘Sulm mbi Titan’, lojtarët do të përjetojnë ngjarjet magjepsëse të sezonit të dytë të animes – si dhe betejat e mbushura me aksion nga Sezoni 1 nga një këndvështrim krejtësisht i ri! Përjetoni ngjarjet magjepsëse të sezonit të dytë të animes: A.O.T. 2 i lejon lojtarët të luajnë përmes narrativës epike të paraqitur në sezonin e dytë të hitit anime në mbarë botën, ‘Attack on Titan’. Mësoni të vërtetën pas mureve ndërsa vendosni edhe një herë pajisjen e lëvizshmërisë Omni-Directional dhe fluturoni në veprim!

7,198 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118435 Kategori: , , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg