SSD , Intel 660p 512GB NVMe PCIe M.2 Gen3 x4 , 1800MB/s Read 1800 MB/s Write , SSDPEKNW512G8X1

8,290 L

512GB Storage Capacity
M2. 2280 Form Factor
PCIe NVMe 3.0 x4 Interface
1500 MB/s Sequential Read Speeds. 1000 Sequential Write Speeds. Intel QLC 3D NAND

8,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130026 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg