Speaker Logitech Z407 – Android Edition – speaker system – for PC – wireless

12,990 L

Merr zërin e shkëlqyer për desktopin tuaj me altoparlantët e kompjuterit Bluetooth Z407. Merr tingull gjithëpërfshirës me një woofer me ndezje që shton “boom” në tingullin tuaj dhe përpunim dixhital të sinjalit që ruan qartësinë në të gjithë spektrin e zërit. Altoparlantët elegant ovalë satelitorë shtrihen horizontalisht ose vertikalisht. Vendosini ato sipas dëshirës për të kuruar hapësirën tuaj. Kontrolloni të gjitha me çelësin e kontrollit me valë të aktivizuar me Bluetooth. Rregulloni basin dhe volumin, kapërceni dhe ndaloni këngët nga rrezet e shikimit deri në 30 metra. Lidhu me hyrje Bluetooth, USB-A ose 3,5 mm.

12,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127799 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg