Speaker Logitech Z200

5,390 L

Me fuqi maksimale prej 10 vat, altoparlantët multimedialë Logitech Z200 japin tingull të plotë dhe të qartë në një dizajn modern. Nëpërmjet modelit të katër drejtuesve të altoparlantëve prodhoni një tingull stereo të balancuar me tingull që mbush dhomën – pavarësisht nëse muzika juaj vjen nga dhoma e gjumit, në studioja apo dhoma e ngrënies. Gjithashtu, i pajisur me cilësim të përshtatshëm audio: kontroll i integruar i volumit dhe çelës On/Off në pjesën e përparme të altoparlantit si dhe një komandim basi në faqe, për të rregulluar basin sipas shijes tuaj.

5,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127802 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg