Speaker Gaming Redragon Adiemus GS560

3,290 L

Karakteristika:
Marka: Redragon
Model: GS560 Adiemus
Touch 6 light modes:
Synchronous RGB /
Dynamic beating
7 color cycle bright /
Red Green Blue long bright
Power on off / Volume Control
Enhanced bass effect.
Power Input : 5V , USB+3.5mm audio
Speaker RMS : 3 W x 2
Speaker Unit Size : 2inch x 2
Frequency : 150Hz~20kHz
Signal to noise ratio : ≥65db
Product size : 400 x 75 x 67 mm
Materials: Plastic

3,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127172 Kategori: , , , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg