Speak Out Showdown – Lojë tavoline

3,690 L

Speak Out Showdown është lojë elektronike sfide ‘kokë më kokë’ me tinguj qesharake dhe ndërprerje të rastësishme. Lojtarët në të njëjtën kohë përpiqen t’i bëjnë shokët e tyre të skedojnë me saktësi fraza më të sakta sesa kundërshtarët e tyre, por dora e njësisë elektronike të ndërprerësve përcakton rastësisht kur është radha juaj të flisni dhe kur nuk është kështu! Frazat në karta përdorin kombinime specifike të shkronjave që është e vështirë të thuhen pa aftësinë për të mbyllur gojën. Kartat mblidhen për frazat me mend të saktë. Të dy lojtarët ndërrohen në mënyrë që partneri i tyre të kthehet duke thënë fraza. Pas dy raundeve, ekipi në fund me më shumë letra, fiton!

3,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125249 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg