Sony PlayStation 5

61,999 L

Loja Nuk Ka Limite™

PlayStation®5

Aparati PS5™ jep mundësi të reja lojrash që nuk i keni parashikuar kurrë.

Përjetoni ngarkimin super të shpejtë të lojrave me një SSD me shpejtësi shumë të lartë, mbështetje më të mirë për reagimet taktike, butona te adaptueshëm, 3D Audio dhe një gjeneratë krejt e re e lojërave të jashtëzakonshme PlayStation®.

Shpejtësi e rrufeshme

Përdorni fuqinë e një CPU, GPU dhe SSD të personalizuar me I/O të Integruar që rishkruan rregullat e asaj që mund të bëjë një tastierë PlayStation®.

Lojëra mahnitëse

Mahnituni nga grafika e pabesueshme dhe provoni veçoritë e reja të PS5.

Përvojë që të lë pa frymë

Zbuloni një përvojë më të thellë lojrash me mbështetjen për reagime haptike, butona te adaptueshëm dhe teknologji 3D Audio.

Marka, Ngjyra, Gjendja, Lloji
Choose an option / Choose an option / Choose an option / Choose an option

61,999 L

S’ka stok

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124546 Kategori: , Etiketë:

Përfshin:

Levë Wireless, 825GB SSD, Bazë, Kabëll HDMI®, Fishë Ushqimi AC, Kabëll USB, Manuale, ASTRO’s PLAYROOM (Lojë e instaluar paraprakisht. Aparati mund t’i duhet të azhornohet në versionin më të fundit të softuerit të sistemit. Kërkohet lidhje me internet.)

Marka

Gjendja

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg