Sonic Colors Ultimate: Launch Edition – Xbox Series X

4,990 L

Përdorni shpejtësinë rrufe të Sonic për të çliruar Wisps dhe për të mësuar sekretet e fuqive të tyre mahnitëse ndërsa eksploroni gjashtë botë unike shumëngjyrëshe, secila e mbushur me armiq të rrezikshëm dhe pengesa për t’u kapërcyer.
Tani me pamje mahnitëse të përmirësuara, veçori shtesë, një modalitet të ri loje dhe lojë të përmirësuar – kjo është përvoja përfundimtare e Sonic Colors
Sonic do të testohet në këtë udhëtim emocionues për të çliruar Wisps – por me ndihmën e tyre dhe tuajën, është një provë që ai do ta kalojë me ngjyra fluturuese
Eksploroni dhe aventuroni nëpër mjedise zhytëse, si një mal i ëmbël i mbushur me ëmbëlsira të këndshme ose një park Akuariumi i mbushur me jetë detare dhe pishina të panumërta – të gjitha të përqendruara rreth një parku misterioz astro-dëfrues
Bonus për porositje paraprake – Baby Sonic zinxhir

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127867 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg