Smart Watch Xiaomi Mi Lite Ivory

8,991 L

– Ekran me prekje me ngjyra 1,4″ TFT.

– 1000+ kombinime të personalizuara.

– Pamje e re sa herë që dëshironi.

– 11 mënyra stërvitjeje.

– 5 ATM rezistencë ndaj ujit deri në 50 m.

– Sistemi i saktë i pozicionimit të dyfishtë satelitor.

– Monitorimi i rrahjeve të zemrës.

8,991 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128026 Kategori: , , , ,
Supported application Fitness Tracker, Sleep Monitor, Phone, GPS, Heart Rate Monitor
Brand Xiaomi
Wireless communication standard Bluetooth
Colour Lite Ivory
Connectivity technology Bluetooth
Operating system Ios 10.0
Band colour Lite Ivory
Special features Perform guided breathing exercises for 1 to 5 minutes at a set rhythm to alleviate stress anytime, anywhere., 11 sports modes
Human interface input Touchscreen, Buttons
Screen size 1.4 Inches
Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg