Smart Watch Xiaomi Mi Black

15,740 L

 • Orë inteligjente nga Xiaomi, ekran i madh 1.39″ AMOLED.
 • Rezolucion 454x454px.
 • GPS i integruar.
 • 117 mënyra sportive me mbështetje FirstBeat.
 • Monitor i rrahjeve të zemrës duke përfshirë sensorin e oksigjenimit të gjakut SpO2.
 • Monitor të gjumit.
 • Sensor të presionit të ajrit.
 • Busull, ndihmës për frymëmarrje, mot, alarm, muzikë kontrolli.
 • Njoftimet e aplikacioneve,
 • Monitori i djegies së kalorive.
 • Rezistenca ndaj ujit 5ATM.
 • Jetëgjatësia e baterisë deri në 16 ditë.
 • Sinkronizimi përmes Bluetooth 5.0 dhe aplikacioni Xiaomi Wear.

15,740 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128027 Kategori: , , , ,
 • General parameters
   • Brand: Xiaomi
   • Product: Smart Watch
   • Model: Mi Watch
   • Materials:
    • Body: Metal alloy
    • Strap: Silicone (Interchangeable 22 mm)

  Recommended APP: Mi Fit (Multilanguage – English supported)

 • Screen
  • Size: 1.39 “
  • Type: AMOLED
  • Resolution: 454 x 454 p
  • Pixels per inch (PPI): 326
  • Touch: Yes
 • Technical parameters
  • Connectivity: Bluetooth 5.0 BLE
  • Compatible operating system: Android 5.0 or higher, iOS 10 or higher
  • Water resistance: 5 ATM
 • Sensors
  • BioTracker PPG 2 Optical Sensor
  • Accelerometer
  • Gyroscope
  • Geomagnetic
  • Barometer
  • Light
 • Battery
  • Capacity: 420 mAh
  • Autonomy (typical daily use): up to 16 days
  • Charging time: 2 hours approx.
  • Type of charge: Magnetic
 • Dimensions and weight
  • Dimensions: 53.35 x 45.9 x 11.8 mm
  • Weight: 32 g
 • Package content
  • 1 x Xiaomi Mi Watch Beige
  • 1 x Charging cable
  • 1 x User Manual

 

Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg