Smart Watch Kronos Pro II Black

4,491 L

– Ekrani me prekje 1.28”

– Matja me hapa, kaloritë.

– Matja e rrahjeve të zemrës.

– Matja e presionit të gjakut.

– Rezistenca IP67.

– Aplikacioni GloryFit.

– Monitorimi i cilësisë së gjumit.

– Bateria 300 mAh.

4,491 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127430 Kategori: , , , ,
 • Color: Black
 • Dimensions: 265mm x 47mm x 13.5mm
 • Weight: 55g
 • Chipset: RTL8762C
 • Chipset platform: RTL
 • Framework: Cortex-M4F
 • ROM: 160Kb
 • G-Sensor: STK8321
 • IP Standard: IP67
 • Bluetooth: 5.0
 • Screen Type: IPS
 • Screen Size: 1.28 “
 • Resolution: 240×240
 • Battery: Polymer
 • Lithium Ionic
 • Battery capacity: 300mAh
 • Charging time: about 2 hours
 • Duration of one charge: approximately 15 days in operating mode, 30 days in standstill
Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg