Smart Watch Kronos II Pink

3,591 L

– Moye Kronos II Smart Watch është një orë inteligjente sportive e krijuar për të gjithë ata që duan një mënyrë jetese të shëndetshme dhe monitorim të aktiviteteve të jetës.

– Funksionet e orës janë të matë rrahjet e zemrës, presionin e gjakut dhe nivelet e oksigjenit në gjak.

– Ora mat gjithashtu numrin e hapave të ndërmarrë, kilometrazhin dhe numrin e kalorive të djegura.

– Përveç kësaj, ju do të jeni në gjendje të monitoroni aktivitetet tuaja sportive dhe cilësinë e gjumit.

– Ekrani 2,7 cm tregon kohën, datën dhe statusin e baterisë.

– Do të mund të merrni njoftime SMS, njoftime nga aplikacionet dhe njoftime për thirrjet hyrëse nga telefoni juaj celular.

3,591 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128341 Kategori: , , , ,

Specifikimet:

Procesor SYD8811
Bateria 140 mAh
Lidhshmëria Bluetooth 5.2
Rezistencë ndaj ujit IP67
Madhësia e ekranit 2.7 cm

Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg