Smart Watch DT78 Black – Black Silicone Strap

5,900 L

Smartwatch DT78 është një orë inteligjente sportive me një trup të hollë të bërë nga një material aliazh zinku që duket më elegant dhe më i qëndrueshëm. Ajo ka dy butona në anën e rastit, një rrip silikoni të butë dhe një buton çelik inox.

S’ka stok

Smartwatch DT78 është një orë inteligjente sportive me një trup të hollë të bërë nga një material aliazh zinku që duket më elegant dhe më i qëndrueshëm. Ajo ka dy butona në anën e rastit, një rrip silikoni të butë dhe një buton çelik inox.

Smartwatch Moye DT78 është gjithashtu i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji me një vlerësim të papërshkueshëm nga uji IP68. Ora e zgjuar ka një ekran të plotë HD me një ekran të pastër kristal dhe një modalitet të ekranit me prekje.

Eshtë i pajisur me një monitor për monitorimin e rrahjeve të zemrës, një pajisje për kontrollin e presionit të gjakut, një monitor për monitorimin e oksigjenit në gjak, dhe gjithashtu ka një sensor G për monitorimin e aktiviteteve sportive.

Ajo ka 128 KB RAM, 128 MB ROM me lidhje Bluetooth 4.0 të përputhshme me platformën Android dhe iOS. Smartwatch Moye DT78 përmban një bateri litium-polimer 230 mAh për deri në 10 ditë në gjendje gatishmërie.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg