SKUTER ELEKTRIK RAZOR POWER CORE E90 (E ZEZË / JESHIL)

25,489 L

Ky skuter elektrik Razor Power Core E90 është dizenjuar për argëtim të vazhdueshëm, dhe rritje të kohës së udhëtimit deri në 80 minuta

 • Shpejtësi deri në 10 mph (16 kmh)
 • Deri në 80 minuta përdorim të vazhdueshëm.
 • Ndizet me buton, në motorin e shpërndarësit të rrotave.
 • Butoni i mbytjes .
 • Mosha 8 e lart.
 • Frena e përparme që operohen me dorë.
 • Peshë maksimale të përdoruesit deri 54 kg

25,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125529 Kategori: , , ,
 • Marka- Razor
 • Ngjyra- e zezë & jeshile
 • Materiali i rrotave- Poliuretani
 • Madhësia e rrotës – 15 Centimetra
 • Lloji i rrotave – Flashrider 360
 • Motor me fuqi  90W
 • Koha e karikimit-  12 ore
 • Voltazhi i baterisë – 12V
 • Bateri 7000 mAh.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg