Skuter Elektrik Razor Power Core E100 (I zi /kuq)

22,989 L

Shijoni një kohë më të gjatë udhëtimi me motorin novator në rrota. Më e lehtë dhe më efikase, teknologjia Power Core pa mirëmbajtje jep 50% më shumë kohë udhëtimi sesa E100 – deri në 60 minuta përdorim të vazhdueshëm.

22,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125530 Kategori: , , ,
 • Shpejtësia – Deri në 11 mph (18 km / orë)
 • Koha e levizjes – Deri në 60 minuta përdorim të vazhdueshëm
 • Frenimi – I drejtuar nga dora.
 • Korniza / Piruni- Çeliku
 • Kuvertë – Alumini
 • Goma e përparme – Pneumatike
 • Goma e pasme – Gome pa rrafsh
 • Bateria – 24V (dy 12V) acid plumbi i mbyllur, i rimbushshëm.
 • Mosha – 8+
 • Pesha maksimale e përdoruesit – 120 lb (54 kg)

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg