Skuter Elektrik Patona E-Scooter PT13 8.0″

35,990 L

Jini të shpejtë, të pa stresuar , miqësor ndaj mjedisit dhe  lëvizni me shumë argëtim.

Për distanca të shkurtra / mesatare: universitet, shkollë, punë, pazar.

– E-skuterët tanë janë krijuar për përdorim të përditshëm.

35,990 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 125469 Categories: , , , ,
 • Materiali: aliazh i lehte magnezium-alumini me veshje mbrojtese nga korrozioni.
 • Bateria (e instaluar përgjithmonë): 36 V / 5,2 Ah / 180 Wh / 18650 qeliza
 • LED
 • Përmasat (e hapur): 1020-1170 x 432 x 450 mm
 • Përmasat (të palosura): 1019 x 470 x 450 mm
 • Lartësia e rregullueshme e timonit.
 • Shpejtësia maksimale: 20 km / orë
 • Diapazoni: afërsisht 15-20 km
 • Fuqia maksimale: 250 W
 • Lloji i gomës: goma prej gome të plotë me huall mjalti 8 inç
 • Njësia e ngarkimit të tensionit të hyrjes: 100-240 V ~, 50 / 60Hz
 • Koha e karikimit: afërsisht 3 ore
 • Metoda e frenimit: frena elektrike / daulle
 • Drita e përparme / e pasme: LED
 • Pesha pa paketim: 13 kg
 • Pesha me paketim: 16 kg
 • Mbrojtur nga spërkatja e ujit
 • Në përputhje me StVZO

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg