Skuter Elektrik Patona E-Scooter PT12-1 8.5″

52,989 L

 •  E-skuter me miratim rrugor (ABE) për përdorim në rrugët publike me një shpejtësi maksimale prej 20 km / h.
 • Goma 8.5 inç, komoditet i lartë në lëvizje falë pezullimit të dyfishtë.
 • Ekran i qartë me shumë funksione me nivelin e baterisë, shpejtësinë, kilometrazhin, numrin e udhëtimit, defektin, temperaturën.
 • Porta USB poshtë ekranit shumëfunksional për ngarkimin p.sh. një smartphone.

52,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125468 Kategori: , ,
 • Materiali: aliazh alumini.
 • Bateria (e instaluar përgjithmonë): 36 V / 5,2 Ah / 187 Wh / 18650 qeliza.
 • LED.
 • Përmasat (e hapur): 1050 x 480 x 1170 mm
 • Përmasat (të palosura): 1050 x 480 x 430 mm
 • Lartësia e rregullueshme e timonit.
 • Shpejtësia maksimale: 20 km / orë.
 • Diapazoni: afërsisht 15-20 km.
 • Fuqia maksimale: 350 W.
 • Lloji i gomës: Goma 8,5 inç.
 • Njësia e ngarkimit të tensionit të hyrjes: 100-240 V ~ 50 / 60Hz.
 • Koha e karikimit: afërsisht 3 ore.
 • Metoda e frenimit: frena elektrike / daulle.
 • Drita e përparme / e pasme.
 • Pesha pa paketim: 14,8 kg.
 • Pesha me paketim: 17,8 kg.
 • Mbrojtur nga spërkatja e ujit.
 • Në përputhje me StVZO.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg