Skuter Elektrik Nilox Doc Eco 3

39,900 L

39,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Skuteri elektrik Nilox Doc Eco 3 Camo mund të ecë deri në 10 km. Paloset lehtë, me shtimin e dorezave të reja të palosshme, do t’ju mundësojë të sistemonioni DOC ECO 3 kudo në fund të makinës, duke zënë hapsirë minimale.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg