Skaner Brother ADS2400N (Dokumenta)

47,900 L

ADS-2400N

 • Brother Duplex Scanner ADS-2400N
 • Skaner shume i shpejte.
 • Ze shume pak hapsire.
 • Skanon me shpejtesi deri ne 40 faqe per minute.
 • Lidhet shume thjeshte me kompjuterin dhe eshte mese i pershtatshem per zyra.
 • Skanim direkt ne kompjuter ose ne USB.

47,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: SKDOC0020 Kategori: , , ,
Marka Brother
Funksioni Skaner
Lidhja e Skanerit USB & Rrjet
Skanime Per Minute 40 PPM
Madhesia e skanimit A4+
Rezolucioni 1200 x 1200  DPI
Volumi  i skanimit 2500 faqe ne dite

 

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg