Set Nënshkrimi Wacom STU-540 & Sign Pro PDF

44,989 L

STU-540 & Sign Pro PDF
Tableti STU-540 është pajisja premium më e përparuar dhe e fuqishme e nënshkrimit elektronik të Wacom.
Ideale për ambiente me trafik të lartë ku kërkohen nënshkrime elektronike të shkruara me dorë për të konfirmuar transaksionet, të tilla si në tavolinat e bankës, regjistrimet e hoteleve, blerjet e dyqaneve ose regjistrimet e klinikave.
Ekrani LCD me ngjyra me rezolucion të lartë 5 inç me xham të ngurtësuar siguron një zonë tërheqëse të nënshkrimit me një ndjesi të ngjashme me letrën dhe një qëndrueshmëri të shkëlqyeshme.
Kur nuk është në modalitetin e nënshkrimit, mund të përdoret gjithashtu për të shfaqur reklama, promovime ose marka.
Një gamë e gjerë e opsioneve të lidhjes sigurojnë fleksibilitetin maksimal të vendosjes, duke përfshirë alternativa të shumta për mjediset e virtualizuara të desktopit.
Siguria e transaksionit mbështetet me enkriptim të përparuar e të integruar.

44,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125653 Kategori: ,
Lloji i produktit: Tabletë nënshkruese
Vendi i stilolapsit: Po
Zona aktive: 108 x 65 mm
Lidhja: USB-A
Lidhja pa tel: Jo
Përmasat: 163 x 157 x 10 mm
Pesha: 275 g

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg