Set Multimedia GEMBIRD (Tastierë & Mouse) | KBS-UM-03

1,590 L

Saktësia në gishtat tuaj !

Butonat praktikë multimedialë.
Shkrimi i heshtur dhe i rehatshëm.
Windows 10 i pajtueshëm.
Tastierë multimedia e hollë me madhësi të plotë.
12 Taste multimedia praktike për internet dhe muzikë.
Mouse optik me 4 butona në set.

1,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Përmasat e tastierës: 444 mm x 139 mm x 19 mm
Pesha neto e tastierës: 433 g
Gjatësia e kabllit: 150 cm
Konsumi i energjisë: 5 V DC, deri në 50 mA
Mousi: 800/1200/1600 DPI, 105 mm x 66 mm x 39 mm
Konsumi i energjisë: 5 V DC, deri në 12 mA
Lidhja me: USB 3.1 / 3.0 / 2.0 / 1.1

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg