Set Gaming Redragon S101-BA-2 (4 në1)

5,490 L

Set Gaming Redragon S101-BA-2 (4 në1) -:

  • Tastierë RGB Backlit Gaming: with mbështetëse, drita me 7 ngjyra & efekte të ndryshme, 4 nivele drite, tastierë ergonomike me 114 butona, 10 butona Multimedia të dedikuar.
  • Mouse Gaming Red Backlit ;  3200 DPI (rregullohet nga perdoruesi), 3600 FPS, 30G ACC super-fast game engine.
  • Tapet mouse Redragon i papërshkueshëm nga uji, sipërfaqja e rrobave të përpunuara nga mëndafshi siguron lëvizje të buta, ultra-precize të mouse-it.
  • Kufje stereo me ndjeshmëri 103dB dhe drejtues drejtues 40 mm që japin saktësi ekstreme të audios. Kabëll i qëndrueshëm me cilësi të lartë 6 ft me plug 3.5 mm përfshirë. Përshtatës 3.5 mm. Punon gjithashtu me PC, Laptop, Tablet, PS4, Xbox One

5,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125573 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg