SanDisk SSD Internal Plus Sata III 2.5″

5,950 L9,590 L

  • SSD i brendshëm për laptop ose kompjuter me madhësi 2.5 inç.
  • Rrit performancen e pajisjes ne te cilën vendoset 10 herë.
  • Shpejtësi leximi deri ne 540 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri ne 500 MB/s.
  • Permasat 0.7 x 10 x 7 cm
SSD
Choose an option

5,950 L9,590 L

Spastroje
Shto në Shportë
Bli Tani

Marka: SanDisk

Seria: SSD PLUS

Modeli: SDSSDA-240G-G26 Internal Solid State Drive (SSD)

Form Factor: 2.5″

Capacity: 240GB/480GB

Memory Components: MLC

Interface: SATA III

Zgjatja jetën kompiuterit tënd!

Azhurnoni laptopin ose desktopin tuaj me një memorie të shpejtë dhe të besueshme nga një markë e besuar globalisht dhe papritmas, kompjuteri juaj i vjetër vepron dhe ndjehet si një makinë e re me start më të menjëhershëm dhe punim të shpejtë gjatë punës me programet.

Montohet thjeshtë dhe nuk dëmtohet nga lëvizjet apo tundjet e kompiuterit.

SanDisk SSDs janë më të ftohtë dhe punojnë pa zhurmë, duke i shtuar jetën baterisë së laptopit.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg