SAMSUNG T5 Portable SSD 500GB-3.2 USB Oqean Blue MU-PA500B/EU

12,500 L

SSD i Jashtëm Portable Samsung T5 500GB rrit shpejtësinë e transferimit të të dhënave në tjetër nivel. Me një dizajn kompakt, përmasa të vogla dhe mbrojtje me fjalëkalim, T5 është me të vërtetë i lehtë për tu mbajtur dhe ruan të dhëna në mënyrë të sigurt.

Marka: SAMSUNG
Kapaciteti: 500 GB
Hardware Interface: USB 3.0
Shpejtësi leximi: 540 Megabytes Per Second
Përshtatet me: Desktop, Laptop, Konsola Videogame, TV, etj

12,500 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg