Ruter Tp-Link C20 AC750 WIRELESS DUAL BAND Archer (EU)

4,690 L

TP-LINK C20

AC750 WIRELESS DUAL BAND Archer

 • Njëkohësisht 300 Mbps në 2.4 GHz dhe 433 Mbps në 5 GHz për gjerësinë e bandës në dispozicion të përgjithshem 733 Mbps.
 • Tri antena të jashtme sigurojnë sinjal të qëndrueshëm  dhe mbulim më të lartë wireless.
 • Mbështet tre modalitete : Router , Range Extender dhe Access Point Modes
 • IPTV mbështet IGMP Proxy / Snooping, Bridge dhe Tag VLAN për të optimizuar transmetimin HD.
 • Kontrollet prindërore menaxhojnë kur dhe si pajisjet e lidhura mund të hyjnë në internet.
 • Rrjeti i Vizitorëve siguron qasje të veçantë për mysafirët ndërsa siguron rrjetin pritës

4,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NEROU0002 Kategori: ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg