Router Tp-Link 300Mbps TL-WR840N (EU)

2,590 L

TL-WR840N

 • Shkalla e transmetimit pa tel 300Mbps ideal për detyra të ndjeshme në gjerësi bande dhe punë themelore.
 • Mbështet modalitetin e Access Point për të krijuar një pikë të re aksesi Wi-Fi.
 • Mbështet modalitetin Range Extender për të rritur mbulimin ekzistues pa tel në dhomën tuaj.
 • Kontrollet prindërore menaxhojnë kur dhe si pajisjet e lidhura mund të hyjnë në internet.
 • IPTV mbështet IGMP Proxy / Snooping, Bridge dhe Tag VLAN për të optimizuar transmetimin IPTV.
 • Kompatibil me IPv6 (Protokolli i Internetit version 6).
 • Rrjeti i Vizitorëve siguron qasje të veçantë për mysafirët ndërsa siguron rrjetin shtëpiak.

2,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NEROU0005 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg