Ruter Mercusys 300mbps Mw305r (Eu)

1,890 L

MW305R

Router N Wireless Mercusys MW305R 300Mbps

  • Shpejtësia 300Mbps pa tel është ideale për transmetim HD, lojëra online dhe shkarkime të mëdha skedarësh.
  • Tri antena 5dBi rrisin shumë fuqinë, madhësinë dhe qëndrueshmërinë e sinjalit pa tel.
  • Uebfaqja intuitive ju udhëzon gjatë procesit të konfigurimit brenda pak minutash.

1,890 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: A01071 Kategori: , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg