Ruter Mercusys 300mbps MW-325R

2,090 L

MW 325R

 • Mbulimi maksimal – katër antena 5dBi sigurojnë deri në 500m2 të mbulimit pa tel.
 • Sinjali i përmirësuar – antenat me fitim të lartë rrisin fuqinë, madhësinë dhe qëndrueshmërinë e sinjalit pa tel.
 • Shpejtësi wireless 300Mbps – ideale për transmetim HD, lojëra online dhe shkarkime të mëdha skedarësh.
 • Instalim i thjeshtë – faqja intuitive e internetit ju udhëzon gjatë procesit të konfigurimit brenda pak minutash.
 • * Specifikimet e diapazonit bazohen në rezultatet e testit të performancës.
 • Performanca reale ndryshon në përputhje me aplikimet dhe kushtet mjedisore.

2,090 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: NEROU0026 Kategori: ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg