Robot Vacuum Xiaomi Mi Mop 2 Pro White 33470

47,490 L

Megjithëse ne mund t’jua përshkruajmë, është më mirë të provoni vetë komoditetin e të pasurit një fshesë me korrent që pastron dhe fshin për ju.

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro e bën këtë gjë me shumë efikasitet  falë fuqisë së fortë thithëse 3000 Pa, 19 sensorëve me precizion të lartë dhe teknologjisë së navigimit me lazer LDS.

47,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128480 Kategori: , , , ,
PESHË
4 kg
BRAND
Xiaomi
COLOR
White
FUNCTIONS
Sweep, Vacuum, Mop, Scrub
SUCTION POWER
3000 Pa
DUST CONTAINER CAPACITY
550 ml
WATER TANK CAPACITY
250 ml
BATTERY CAPACITY
5200 mAh
SENSORS
LDS Laser Navigation System
Dual gyroscope
Optical flow sensor
Height sensor
CONTROL
Control: Automatic mode and from APP
APP: Compatible with Android and iOs
Marka

Lloji

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg