Robot Vacuum-Mop Xiaomi Mi White

28,490 L

Pastruese Xiaomi. Pastron ne menyre automatike gjithe siperfaqen e parketit ose dyshemese ne te cilen vendoset. Me funksion larje dhe fshirje te siperfaqes ne te cilen vendoset. Mund te komandohet manualisht me ane aplikacionit Mi HOME ose te lihet ne proces automatik. Perdoret me karikim. Karikimi behet ne menyre automatike dhe rikthim ne vendin ku eshte nderprere pastrimi. Perdoret gjithashtu per te pastruar siperfaqe te ndryshme si mermeri, pllaka etj.

28,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128021 Kategori: , , , ,
POWER
40W
FUNCTION
Suction, Sweep, Vacuum
DUST BOX CAPACITY
600ml
WATER TANK CAPACITY
200ml
REMOTE CONTROL
No
SUCTION
2500Pa
SPECIAL SUCTION NOZZLE
Efficient Brush
SIZE
35.30 x 35.00 x 8.15 cm
WEIGHT
3.6 kg
BATTERY
2400mAh
VOLTAGE
110-240V 50 / 60Hz
RUNNING TIME
80 – 90 minutes
CHARGING TIME
3-4 Hours
Lloji

Marka

Ngjyra

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg