Robot Program A Bot 46 Cm

6,290 L

Robot Program A Bot është një robot i bukur 46 cm i gjatë. I pajisur me një panel të integruar me buton, është e mundur që të programoni një Bot A për ta bërë atë të kryejë deri në 48 veprime të ndryshme. Roboti kryen shprehje të fytyrës, kontroll të gjesteve, efekte zanore robotike dhe lëkundje të krahut, etj.

6,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124977 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg